poniedziałek, 14 marca 2016

Farmacja Praca, czyli gdzie szukać pracy w branży farmaceutycznej


Farmacja to wymagający, ale i fascynujący kierunek studiów. Choć wydawałoby się, że świat dla farmaceutów stoi otworem, nie jest jednak tak łatwo dostać pracę w zawodzie. Najwięcej szans na znalezienie wymarzonej posady mają farmaceuci (wraz z technikami farmacji) w mniejszych miejscowościach, zwłaszcza na północy kraju.


Gdzie szukać pracy po farmacji? Ogłoszenia o pracę pojawiają się w lokalnej prasie, na stronach regionalnych OIA (Okręgowe Izby Aptekarskie) oraz na portalu Farmacja Praca

Farmacja Praca to ogólnopolski portal z ogłoszeniami o pracę w branży farmaceutycznej. Korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatneMiesięczna liczba użytkowników odwiedzających stronę sięga ponad 6 tysięcyZnaleźć można tu oferty pracy dla kierowników aptek, magistrów farmacji, techników farmaceutycznych oraz przedstawicieli medycznych. Na portalu pojawiają się również branżowe artykułyFarmacja Praca ciągle się rozwija. Z portalem współpracują zarówno apteki sieciowe, jak i apteki prywatne oraz hurtownie farmaceutyczne.


Zapraszam na stronę:

Życzę sukcesów wszystkim poszukującym pracy w farmacji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz